SUKCESY

Nasze największe sukcesy:

  KAROL PIETRZYK - NATALIA JANECZEK 

*Mistrzostwo Polski w kat.Dzieci Starszych Kraków 2005 - 1m.(t.latynoamerykańskie)

*Mistrzostwa Polski w kat.Junior Młodszy Gliwice 2006-7m.(t.latynoamerykańskie)

ŁUKASZ BĄBOL - KAMILA DURAŃSKA 

Tańce Latynoamerykańskie III miejsce MP GLIWICE 2006

MARIUSZ OLCZYK - MARTA KULĄG

*wice Mistrzostwo Polski w kategorii powyżej 15 lat w klasie tanecznej B

Tańce Latynoamerykańskie II miejsce MP KLASA B ZIELONKA  2011

*Finał Akademickich Mistrzostw Europy w tańcach latynoamerykańskich

*Finał Grand Prix Polski Warszawa 2011 - 5m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

*Mistrzostwa Polski Bydgoszcz 2012 - 10m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

*Puchar Prof.Wieczystego Kraków 2012 - 1m.(klasa A)

*GPP Ursynów Cup Warszawa 2012 - 3m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

*GPP Ostróda 2012 - 2m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

*Mistrzostwa Polski Opole 2013 - 11m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

*GPP Łódz 2011 - 2m.(kat.młodzież-t.latynoamerykańskie)

DAWID FISZER - KATARZYNA RAWSKA 

 *Akademickie Mistrzostwa Europy BRATYSŁAWA 2012 - V miejsce 

*Akademickie Mistrzostwa Polski  KALISZ 2012 - III miejsce

 

VOLODYMYR SHARAPOV - KAJA CZAPNIK

*I miejsce w rankingu ogólnopolskim z cyklu GRAND PRIX POLSKI w kategorii młodzieżowej

*Grand Prix Polski Rzeszów 2009 - 1m.

*Tropicana Cup 2009 - TOP 11

*Classic Party Warszawa 2009 - 3m.

*German Open Championships Stuttgart GRAND SLAM LATIN - Top 53

*Baltic Cup 2009 Elbląg YOUTH U21 - 5m.

*GPP Łódz 2009 - 1m.

*GPP Kraków 2009 - 1m.

*zwycięzcy cyklu Grand Prix Polski za 2009r. w kat.młodziezowej

*Polish Open Championships Olsztyn 2010 Risnig Stars - 5m.

*POC Olsztyn IDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN - Top 20

WIKTOR BYCZKOWSKI - DARIA STEFAŃCZYK

*Mistrzostwa Polski Dzieci Starszych - Top 7

*Grand Prix Polski Juvenille IID 6 dance - 6m.

PATRYK WIŚNIEWSKI - DARIA STEFAŃCZYK

*Final Grand Prix Polski Warszawa 2010 - 3m.

*Grand Prix Polski Wyszków 2011 - 3m.

*GPP Łódż 2011 - 2m.

*GPP Pyskowice 2012 - 1m.

*GPP Zabrze 2012 - 3m.

*Mistrzostwa Polski Nowa Ruda 2012 - 7m.

WIKTOR BRZEZIŃSKI - KAJA CZAPNIK

*Polish Open Championships Olsztyn 2006 - 7m.(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*Polish Cup Warszawa 2006 - 6m.(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*Baltic Cup Elbląg 2006 - 5m.(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*German Open Championships Stuttgart 2006 - Top 27(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*Dutch Open ASSEN 2006 - Top 9(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*GPP Łódz 2006 - 2m.(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

*GPP Łódz 2007 - 2m.(kat.junior II,t.latynoamerykańskie)

WIKTOR BRZEZIŃSKI - JUSTYNA ŁUCZAK

*Polish Open Championships 2008 - TOP7(t.latynoamerykańskie)

*Baltic Cup 2008 - 6m. (t.latynoamerykańskie)

*Mistrzostwa Polski Lublin 2009 - 7m.(t.latynoamerykańskie)

*Brno Open 2009 - TOP 11 (t.latynoamerykańskie)

*Polish Open Championships Olsztyn 2009 - TOP 9(t.latynoamerykańskie)

KRYSTIAN JATCZAK - IZABELA LOBA

*Mistrzostwa Polski w kat.Junior Młodszy Gliwice 2006-TOP 13 (t.latynoamerykańskie)

*Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego Łódz 2006 - 1m. (t.latynoamerykańskie)

*Open Radom 2005 - 2m. (t.latynoamerykańskie)

 

Pary sportowe stawały ponad 100 razy na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych.