INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy

 

PRZEMYSŁAW BABIUCH

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Łodzi,instruktor sportu-specjalizacja:TANIEC SPORTOWY.

Przemek rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 7 lat w Szkole Tańca STEP DANCE pod okiem trenera Krzysztof Wegwerta, oraz innych szkoleniowców m.in.Krzysztof Trętowski,Iwona Golczak. Jest laureatem wielu ogólnopolskich turniejów Sportowego Tańca Towarzyskiego. Posiada klasę taneczna B w tańcach latynoamerykanskich i C w tańcach standardowych.

Jako instruktor wielokrotnie prowadził zajęcia z zakresu tańca towarzyskiego i uzytkowego dla doroslych.Prowadzil treningi na obozach tanecznych dla dzieci i młodzieży.Posiada równiez uprawnienia wychowawcy wypoczynku.Przemo Babiuch fotka[2127]

 

Małgorzata Wodras

Trener TKS STEP DANCE tańce standardowe, SALSATION

Kaja Pabiniak

INSTRUKTOR -tańce latynoamerykańskie, latino solo, taniec dla najmłodszych i dorosłych.

Kaja2Nazywam się Kaja Pabiniak. Jestem tancerką klubu tańca STEP DANCE.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam 17 lat temu, w wieku 7 lat.
Posiadam międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich.
Jestem wielokrotna Mistrzynią Okręgu Łódzkiego w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotną półfinalistką Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, finalistką wielu turniejów z cyklu Grand Prix Polski, zwyciężczynią cyklu GPP za rok 2009.
Reprezentowałam Polskę na licznych zawodach i festiwalach międzynarodowych min. w Stuttgarcie(GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS), Assen(DUTCH OPEN).
Dodatkowo występowałam w programach telewizyjnych prezentując swoje umiejętności taneczne: „Jaka to melodia?”, „Hit dekady”.
Przekazywanie mojej wiedzy tanecznej zaczęłam już w wieku 15 lat. Trener zaufał mi na tyle, żeby powierzyć prowadzenie zajęć z dziećmi. Był to początek kariery w roli instruktorki tańca towarzyskiego. Później wyspecjalizowałam się w prowadzeniu zajęć Latino Ladies Solo, a takze zajec dla par.
Układy zawierają elementy tańców latynoamerykańskich: cha cha, samba, jive, rumba, ale również salsy, bachaty czy tancow standardowych.
Prowadziłam zajęcia w wielu miastach. Zajęcia ze mną są pełne pasji i energii. Stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę i miłą, luźną atmosferę.
Taniec od zawsze byl w moim zyciu i chcialabym dzielic sie ta radoscia z innymi! Zapraszam na moje zajecia:)